Допомога ЗСУ

Волонтерський рух є частиною нашого суспільства.

Участь у волонтерському русі молоді дає можливість їй самореалізувати себе з однієї сторони, відчути себе причетними до участі у державних справах з іншої сторони.

Зараз волонтерство – потужний соціально-суспільний рух. Країна переживає пік громадської активності, коли багато людей абсолютно безкорисливо, щиро бажають допомогти ближньому, і студентство не є винятком.

Студентський волонтерський загін активно працює в коледжі з початку
повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Здобувачі освіти беруть участь у всіх заходах, що направлені на допомогу нашим збройним силам України.

Перед усім, це: збори коштів на потреби ЗСУ. Навчальний заклад тісно співпрацює з БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ «МАЧОК». Неодноразово студенти проводили збір коштів для фонду на потреби ЗСУ.

Також студенти готували окопні свічки, збирали речі, смаколики, харчові продукти для військових,  готували сухі сніданки для
захисників. Брали участь у світовому рекорді “Одночасне ліплення 1000 вареників за 1 годину в 10 країнах світу для консолідації українців та збору коштів для проєкту “Продуктові набори для українців”.

 

Тільки разом – ми СИЛА!

Працюємо на ПЕРЕМОГУ!

 

Війна… Це страшне слово прийшло в наше сьогодення 24 лютого. Звичне життя змінилося, і в кожного відбулася абсолютна переоцінка цінностей. Враз ми всі зрозуміли, хто є справжніми героями і кого ми повинні підтримувати зараз, повинні були підтримувати завжди. Щоб перемогти в цій війні кожен із нас працює на своєму “фронті”. Але й не забуває про тих, хто знаходиться на фронті справжньому, хто тримає над нами небо і хто віддає своє життя заради нашого.

Колектив Кропивницького фахового коледжу харчування та торгівлі від першого дня широкомасштабного вторгнення ворога в нашу державу не лишався осторонь. Кожен окремо і всі разом ми допомагаємо Збройним Силам України і цим самим наближаємо Перемогу. Так, у квітні за кошти нашого невеликого колективу було придбано тепловізор-монокуляр  і спеціальний бінокль для наших захисників на передовій. А вже в травні завдяки нашому дружньому колективу та ГО “Серця Матерів” для наших бійців було придбано квадрокоптер, який значно полегшить їхню надскладну працю. Нехай “пташка” якомога довше літатиме й наближатиме нас до перемоги.

Віримо, не зупиняємось, допомагаємо! Слава Україні! Слава ЗСУ!